Eliksir pod oczy - Nowa Formuła

Zamów Kolagen Naturalny
Eliksir pod oczy przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które poszukują skutecznego produktu, który nada ich oczom młodego i pięknego wyglądu. Produkt stworzony został na bazie naturalnych składników i nie powoduje reakcji alergicznych. Został również przebadany dermatologicznie i jest całkowicie bezpieczny dla skóry.

Eliksir nakładać należy na dokładnie oczyszczoną oraz wysuszoną skórę wokół oczu. Należy go delikatnie wklepywać kolistymi ruchami, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Nie wolno go wcierać w oczy! W razie wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych wynikający z nadwrażliwości na jeden ze składników należy natychmiast zaprzestać jego stosowania.

Eliksir pod oczy należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej.
Zamów Kolagen Naturalny
Eliksir pod oczy 15 ml 167 zł

Oczy stanowią najlepszą ozdobę kobiety. To one zdradzają nasze myśli, przyciągają wzrok mężczyzn oraz wzbudzają pożądanie. Teraz znów możesz cieszyć się zniewalającym spojrzeniem dzięki najnowszemu odkryciu z dziedziny kosmetologii. Młode spojrzenie nie musi być tylko marzeniem – teraz to pragnienie może się naprawdę spełnić!

Nowa Formuła Eliksiru Pod Oczy wzbogacona została o FGF-1 pierwszy opracowany biotechnologicznie i wytwarzany całkowicie w Polsce – czynnik wzrostu fibroblastów. Komponent bardzo drogi i równie efektywny!

Jak to możliwe?

Kolagnowy Eliksir pod oczy, który właśnie Ci prezentujemy jest nowoczesnym kosmetykiem, który opracowany został na bazie składników dotąd dostępnych tylko w drogich kremach stosowanych przez celebrytów. Unikatowa formuła oraz udoskonalony biotechnologicznie skład INCI wyodrębniony z dotychczasowego zestawu do domowej jonoforezy sprawiają, że żaden dostępny na rynku kosmetyk nie daje takich efektów jak prezentowany eliksir.

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna oraz wrażliwa. Z wiekiem staje się ona coraz bardziej wiotka i niestety pojawiają się na niej także zmarszczki. To właśnie oczy w sposób najbardziej ewidentny zdradzają nasz wiek. Dlatego też należy im się właściwa pielęgnacja. Eliksir pod oczy, który mamy przyjemność Ci zaprezentować doskonale wygładza zmarszczki, uelastycznia oraz wygładza skórę. Dodatkowo rozjaśnia także cienie pod oczami i sprawia, że spojrzenie nabiera blasku. Przy jego tworzeniu wykorzystano najlepsze dostępne komponenty, nie zwracając uwagi na ich koszt jednostkowy. Najważniejszym celem przyświecającym jego twórcom była skuteczność, którą niewątpliwie osiągnięto.

Korzyści jakie daje zastosowanie eliksiru pod oczy dla Twojej skóry:
 • Aktywna ochrona przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry wokół Twoich oczu
 • Pielęgnacja oraz wzmocnienie narażonej na wysuszenie delikatnej skóry wokół oczu
 • Wygładzenie oraz spłycenie zmarszczek (tzw. „kurzych łapek”)
 • Rozjaśnienie cieni pod oczami oraz zmniejszenie obrzęków
 • Uczucie wyjątkowej świeżości oraz blasku spojrzenia
 • Rewitalizacja oraz odbudowa naskórka
Już dziś sprawdź sama jak młodo może wyglądać Twoje spojrzenie dzięki temu rewelacyjnemu odkryciu biotechnologicznemu! Zaskocz wszystkich blaskiem bijącym z Twoich oczu!
Zamów Kolagen Naturalny
Kluczem do sukcesu oraz tak ogromnej skuteczności prezentowanego eliksiru pod oczy są składniki, które dotąd dostępne były tylko w nielicznych preparatach. Eliksir pod oczy stworzony został na bazie naturalnych substancji aktywnych, które skutecznie wygładzają skórę wokół oczu i jednocześnie pielęgnują ten wrażliwy obszar.
 • Skin Tightener (Macrocystis Pyrifera) (tłumaczenie dosłowne – „podciągacz skóry”). Jest to unikatowy kompleks prolaminy z protein pszenicy i polisacharydów pozyskiwanych z alg morskich. Jego zadaniem jest napięcie skóry oraz poprawienie jej kolorytu i w efekcie także ogólnego wyglądu. To właśnie temu kompleksowi składników eliksir pod oczy zawdzięcza tak silne działanie liftingujące.
 • Olej ryżowy – jest to jeden ze standardowych składników stosowanych w przypadku tego typu preparatów. Zawiera on niezwykle cenny kwas linolowy, który jest niezbędny do budowy błon komórkowych oraz posiada wysokie stężenie antyutleniaczy.
 • Arlamor HD - Jest to wysokiej jakości emolient. Jego zadaniem jest oczyszczenie oraz penetracja i zmiękczenie naskórka. Doskonale przygotowuje wrażliwą skórę wokół oczu na działanie substancji aktywnych.
 • Regu Age - Jest to składnik, który wzmacnia mikrocyrkulację. Jego działanie polega na likwidacji obrzęków pod oczami. Jest to absolutna nowość na rynku komponentów stąd też jego cena nie jest mała. Absolutne „high biotechnology”, które teraz dostępne jest na wyciągnięcie Twojej ręki.
 • Wyciąg z chabru (bławatka) - Komponent ten zawiera centaurynę (silnie przeciwrodnikową), która koi oraz łagodzi podrażnienia i obrzęki oraz działa przeciwzapalnie i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych.
Kolagenowy Eliksir pod oczy zawiera również szereg innych naturalnych składników, które od dawna obecne były w innych produktach kolagenowych dostępnych w naszej ofercie m.in. kolagen rybi, fitohormony i peptydy sojowe, a przede wszystkim matrykiny w ilości spotykanej jedynie w najdroższych kremach świata!

Neolagen na Facebooku