Kolagen Naturalny żel

Preparat we wszystkich stopniach pigmentacji nakłada się zawsze na świeżo umytą, wilgotną skórę. Wskazane jest także wcześniejsze zastosowanie odpowiedniego peelingu (raz, dwa razy w tygodniu). Na tak przygotowaną wilgotną jeszcze skórę nakładamy żel bardzo cienką warstwą i delikatnie wklepujemy opuszkami palców, ruchami zgodnymi z układem mięśni. Po wchłonięciu, po czasie ok. 5-8 minut, aby uniknąć uczucia napięcia skóry stosujemy odpowiedni krem - zalecana linia kosmetyczna Colway na bazie Kolagenu Naturalnego.

Kuracja dotycząca skóry nie powinna być krótsza niż 90 – 120 dni. Tyle trwa cykl wymiany naszego, osobistego kolagenu w skórze.

Jak stosować Kolagen NaturalnyPozostawanie na powierzchni naskórka nie wchłoniętych minimalnych ilości kolagenu oznacza nakładanie zbyt dużej ilości preparatu, lub osiągnięcie stadium nasycenia skóry kolagenem takie, że wystarczy stosować żel jeden raz w ciągu doby, najlepiej podczas wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych.

Przy pielęgnowaniu skóry twarzy godne polecenia jest nałożenie na powieki i pod oczy porcji kolagenu większej od jednorazowo wchłanianej.

W przypadku pielęgnacji włosów, kolagen można nakładać jako maskę - wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na umytych włosach przez ok.20 minut, następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania). Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu. Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie, a następnie nakładaniu odpowiedniego kremu.

Na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez ograniczeń.

Kolagen Naturalny w formie żelu został zarejestrowany jako kosmetyk, stanowi więc środek służący pielęgnacji skóry. Produkty kolagenowe są całkowicie naturalne i nie istnieje możliwość uzależnienia. Tak więc każdą kurację można kontynuować dowolnie długo lub powtarzać kilka razy w roku.Informacje o sposobie użycia zostały opracowane na podstawie relacji:
  • kosmetologów współpracujących z siecią konsumencką Colway,
  • klientów naszych produktów, często z kilkuletnim doświadczeniem w stosowaniu,
  • relacji ukraińskich naukowców: doktora n.med. Siergija Batieczki i prof. med. nat. Tatiany Andryiuk spisanych w ich książce “Kolagen Inventia – eliksir piękności i zdrowia”.
Przeciwwskazania dla stosowania żelu:
  • dieta niskobiałkowa w ciężkich (dializowanych)schorzeniach nerek,
  • chemio- i radioterapia w okresie do 6u tygodni od zakończenia,
  • choroby z grupy kolagenoz,
  • 4-8 miesiąc ciąży (tylko z przyczyn prawnych - brak badań dotyczących reakcji płodu),
  • egzemy na tle alergii białkowych,
  • uczulenie na białko rybie (około 0,8% populacji).

Neolagen na Facebooku