Graphite

Zamów Kolagen Naturalny
Preparat ten polecany jest zarówno do użytku domowego – do codziennej pielęgnacji włosów oraz paznokci jak i również w salonach fryzjerskich i studiach paznokci. Dzięki niemu włosy odzyskują blask, zwiększają swoją objętość i stają się bardziej odporne na wszelkiego rodzaju negatywne czynniki tj. słońce czy wiatr. Z kolei paznokcie ulegają wzmocnieniu oraz wygładzeniu.

Dla kogo Kolagen naturalny Graphite
 • Dla osób po różnego rodzaju kuracjach powodujących wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci
 • Dla osób czynnie uprawiających sporty zimowe – narażających swoje włosy oraz paznokcie na niekorzystne warunki atmosferyczne
 • Dla osób, których dotknęło różnego rodzaju łysienie (czołowe, plackowate itp.)
 • Dla osób, które pracują na co dzień w warunkach niekorzystnych dla włosów oraz paznokci (w tym narażenie na wszelkiego rodzaju czynniki chemiczne)
 • Dla osób często podróżujących, które narażają swoje włosy i paznokcie na niekorzystne warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, wiatr itp.)
 • Dla kobiet dojrzałych, które chciałyby poprawić wygląd swoich włosów oraz paznokci
W jaki sposób stosować preparat

Pielęgnacja włosów – Przed zastosowaniem preparatu włosy należy dokładnie umyć delikatnym szamponem. Następnie na wilgotne włosy nakładamy niewielką ilość kolagenu, którą wcieramy w skórę głowy a jego nadmiar rozprowadzamy na całe włosy. Preparatu nie należy spłukiwać (chyba, że zamierzamy zastosować odżywkę).

Kolagen Graphite stosować możemy także jak maskę na włosy – w tym celu dokładnie nakładamy na wilgotne i uprzednio umyte włosy żel kolagenowy. Pozostawiamy go na około 20 min. a następnie spłukujemy.

Pielęgnacja paznokci- Przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie usunąć lakier z paznokci (zmywaczem bezacetonowym). Następnie dłonie należy dokładnie umyć, a na wilgotne wmasować w okolicach paznokci oraz w samą płytkę preparat kolagenowy. Po całym zabiegu dłonie można natłuścić kremem. Nie należy spłukiwać żelu kolagenowego z paznokci. Na wyschnięty preparat można spokojnie nałożyć lakier.

Kąpiele kolagenowe - Preparat należy rozpuścić w ilości 30-50 ml. na wannę w ciepłej lub też chłodnej wodzie. Poleca się tutaj stosowanie aparatu do kąpieli perełkowych z ozonem.

Przechowywanie :

Kolagen Naturalny przechowywany powinien być w temp. 5-28° C. Tylko ten przedział temperatur zapewnia jego nienaruszoną strukturę białkową.

Zamów Kolagen Naturalny
Graphite 50 ml 127 zł
Graphite 100 ml 187 zł
Graphite 200 m 297 zł

Kolagen naturalny Graphite to nowoczesny preparat, który regeneruje włosy oraz paznokcie. Polecany jest zarówno do codziennej pielęgnacji tych jakże ważnych atrybutów każdej kobiety jak i również do stosowania jako preparat specjalistyczny w zakładach fryzjerskich oraz studiach paznokci.

Preparat ten dzięki zastosowaniu unikatowej formuły kolagenowej doskonale rewitalizuje zmęczone oraz rozdwojone włosy. Dodaje im blasku oraz objętości. Ułatwia także ich rozczesywanie i sprawia, że stają się one bardziej „zdyscyplinowane” przez co znacznie łatwiej się układają.

Polecany jest także do pielęgnacji paznokci. Sprawia, iż stają się one mocniejsze i trwalsze na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wygładza płytkę paznokcia i redukuje wszelkiego pochodzenia przebarwienia. Powoduje głęboką regenerację struktury płytki, przez co wyraźnie poprawia wygląd nie tylko samych paznokci ale także ich okolic (nawilża skórki).

Korzyści wynikające z zastosowania kolagenu Graphite
 • Ogólna poprawa wyglądu włosów oraz paznokci
 • Wygładzenie płytki paznokci oraz redukcja przebarwień
 • Zahamowanie nadmiernego wypadania włosów
 • Odżywienie skóry głowy oraz właściwa stymulacja cebulek włosów
 • Regeneracja oraz odbudowa zniszczonych włosów oraz paznokci
Zamów Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Graphite stworzony został na bazie naturalnego kolagenu pozyskanego ze skóry ryb słodkowodnych. Jego ważną zaletą jest wysoka zawartość czystego kolagenu – aż 45%! (standardowe preparaty kolagenowe dostępne na ryku zwykle zawierają od 5 do 9% czystego kolagenu). To właśnie dlatego odznacza się on tak dużą skutecznością działania.

W skład oferowanego preparatu wchodzą:
 • Aqua – woda
 • Collagen – jest białko budulcowe skóry właściwe , którego podstawowym zadaniem jest zatrzymanie wody w skórze.
 • Caprylyl glycol – składnik nawilżający oraz zmiękczający. Biologiczny stabilizator. Wykazuje działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze.
 • Elastin – jest to białko budulcowe skóry właściwej. W przemyśle kosmetycznym stosowany jest jako substancja wiążąca wodę i tym samym pomagająca zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Lactic acid – składnik warstwy hydrolipidowej skóry. Wraz z innymi substancjami endogennymi stanowi kwaśną warstwę ochronną skóry. Jego podstawowym zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry oraz kierowanie procesami rogowacenia naskórka.

Kolagen naturalny Graphite nie zawiera żadnych sztucznych barwników oraz konserwantów! Stworzony został wyłącznie na bazie naturalnych składników dlatego też jest odpowiedni nawet dla cery wrażliwej, skłonnej do występowania podrażnień.

Natura wie co najlepsze!


Neolagen na Facebooku