Karta rabatowa :: stałe niskie ceny na kolagen

Kupuj Kolagen Naturalny taniej - ze zniżką 20%

Czy naprawdę można kupować Kolagen Naturalny taniej o 20%?

Tak, dzięki podpisaniu deklaracji członkowskiej firmy Colway możesz nabywać produkty kolagenowe ze zniżką. Do najpopularniejszych kosmetyków, które są kupowane z rabatem należą:
 • Kolagen Platinum (kosmetyki do twarzy)
 • Kolagen Silver (kosmetyki do ciała)
 • Colvita 60 i 120 (kolagen w kapsułkach)
 • Kremy na zmarszczki (na noc i na dzień)
Ale oczywiście możesz nabywać tanio dowolne kosmetyki kolagenowe korzystając z karty!

Co trzeba zrobić, aby móc kupować kolagen z rabatem?

 1. Należy się zarejestrować w formularzu na dole strony podając swoje imię, nazwisko i numer PESEL.
  Zawsze szanujemy prywatność wszystkich naszych klientów. Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.
 2. Dzięki rejestracji otrzymasz swój unikalny kupon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupach kolagenu.
 3. Jeśli jesteś już subskrybentką naszego biuletynu, Twój dotychczasowy kod będzię od tej chwili uprawniał Cię do zakupów z jeszcze większą zniżką.
 4. W tym momencie na otrzymany kod będziesz mogła dokonać jednorazowego zakupu wybranych produktów.
 5. Stała aktywacja Twojego kodu nastąpi po wpłynięciu do nas uzupełnionej i podpisanej przez Ciebie w trzech kopiach Deklaracji Członkowskiej.

Czym jest deklaracja członkowska firmy Colway?

Deklaracja członkowska uprawnia do zakupu wszystkich produktów kolagenowych ze zniżką od 10% do 42%. Nasz sklep przy pierwszym zakupie oferuje rabat 20%.
 • Deklaracja NIE zobowiązuje Cię do regularnych zakupów.
 • Nie stajesz się dystrybutorem Colway ani nie musisz sprzedawać żadnych produktów innym osobom (chyba, że chcesz - gorąco namawiamy do polecania naszych produktów wśród rodziny i znajomych).
 • Deklaracja uprawnia Cię po prostu do nabywania produktów w naszym sklepie po znacznie obniżonych cenach.
Im więcej zakupów dokonujesz, tym nabywasz większe rabaty. Nie masz przy tym żadnej presji czasowej, Twoje wydatki się po prostu sumują i nigdy nie przepadają. Poniżej prezentujemy pełną listę przysługujących rabatów:
 • 20% po podpisaniu Deklaracji Członkowskiej,
 • 34% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 3 000,00 PLN wyrażonych w cenach nominalnych (bez rabatu),
 • 38% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 6 000,00 PLN wyrażonych w cenach nominalnych (bez rabatu),
 • 42% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 9 000,00 PLN wyrażonych w cenach nominalnych (bez rabatu).
Dzięki podpisaniu deklaracji otrzymujesz na zawsze gwarancję niskich cen na produkty kolagenowe firmy Colway Inventia. Uwaga: w przypadku korzystania z kodu rabatowego otrzymanego z Deklaracją Członkowską nie są udzielane jakiekolwiek inne promocje.

Karta zniżkowa na kolagen - formularz rejestracyjny


Neolagen na Facebooku