Kolagen na hemoroidy

Hemoroidy- schorzenie cywilizacyjne
Szacuje się, że na Hemoroidy cierpieć może nawet 30% dorosłych! Boryka się z nimi aż co 2 Polak po 50 roku życia! Należą one zatem do najbardziej częstych ale też uważanych za jedno z najbardziej wstydliwych schorzeń. Najbardziej narażoną na hemoroidy grupę stanowią osoby prowadzące siedzący tryb życia, kobiety w ciąży i osoby po 50 roku życia. Jest to więc problem, który przybiera na sile. Mówi się o nim jako o chorobie cywilizacyjnej. Predyspozycje do występowania hemoroidów odbytu przenoszone są z pokolenia na pokolenie.


Czym są Hemoroidy odbytu
Termin Hemoroidy pochodzi z greki, gdzie oznacza po prostu „krwawienie”. Hemoroidy są żylakami (rozszerzonymi żyłami) okolicy odbytu. Są to tak zwane „guzki krwawiczne” (ciała jamiste) umiejscowione około 3-4 centymetrów w głąb odbytu. Wypełniają je połączenia tętniczo-żylne. Są uszczelnieniem odbytu i ułatwiają wydalanie stolca. Hemoroidy stanowią przyczynę dyskomfortu – wywołują ból, swędzenie oraz krwawienie. Umiejscowione mogą być zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz odbytu. Żylaki zewnętrzne są zwykle bardziej bolesne, natomiast wewnętrzne łatwiej krwawią.

U pacjentów cierpiących na hemoroidy wyróżnić możemy aż cztery stopnie zaawansowania choroby charakteryzujące się następującymi objawami:
  1. Stopień I – pojawiają się małe żylaki w okolicach odbytu, które jednak nie powodują większych problemów. Obserwuje się niewielkie ślady krwawienia.
  2. Stopień II – Pojawiają się większe guzki, które powodują ból oraz krwawienie. Wypadają podczas oddawania stolca i spontanicznie wsuwają się do środka.
  3. Stopień III – żylaki wysuwają się na zewnątrz ale tkankę można umieścić z powrotem w kanale analnym.
  4. Stopień IV- Mówi się o nim wówczas, gdy dochodzi do wypadania tkanki bez możliwości umieszczenia jej z powrotem w kanale analnym.
Począwszy od stopnia II hemoroidy stają się niezwykle uciążliwym problemem, którzy stwarza ból (nie tylko podczas korzystania z toalety ale także podczas siedzenia).

Przyczyny występowania hemoroidów
Przyczyny występowania hemoroidów odbytu są dość złożone. Schorzenie to może być spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi, częstymi zaparciami, siedzącym trybem życia itp. Hemoroidy często nazywane są chorobą pracowników biurowych oraz kierowców.

Do czynników ryzyka występowania hemoroidów odbytu zaliczyć możemy:
  • Wiek (najwyższa zachorowalność odnotowywana jest po 50 roku życia)
  • Nadciśnienie
  • Otyłość
  • Siedzący tryb życia
  • Uwarunkowania genetyczne
  • Dieta uboga w błonnik
W jaki sposób kolagen naturalny Silver pomoże Ci w skutecznej walce z hemoroidami
Hemoroidy są poważnym schorzeniem, które sprawia pacjentowi ból oraz stanowi przyczynę dyskomfortu. Dlatego też jeśli zauważysz pierwsze objawy chorobowe niezwłocznie powinieneś skontaktować się ze swoim lekarzem.

Ulgę w walce z bolesnymi objawami chorobowymi przyniesie Ci Kolagen naturalny Silver. Jego unikatowa formuła kojąco działa na bolące oraz swędzące partie skóry. Wszystko co musisz zrobić, aby wyraźnie złagodzić objawy chorobowe to nałożyć na mokrą (umytą wcześniej naturalnymi środkami ) skórę, możliwie najcieńszą wartę kolagenowego żelu Silver. Zabieg ten powtarzaj 2 razy dziennie a już po kilku dniach zauważyć rezultaty!

Kolagen naturalny Silver przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Posiada właściwości kojące, dzięki temu skutecznie zmniejsza ból oraz ewentualne obrzęki.Zamów Kolagen Naturalny

Neolagen na Facebooku