Kolagen na słabe włosy

Włosy stanowią jeden z głównych atrybutów naszej kobiecości. To dzięki nim czujemy się atrakcyjne i piękne. Zadbane oraz odpowiednio obcięte są wizytówką prawdziwie eleganckiej kobiety. Co jednak zrobić, gdy włosy stają się cienkie i kruche a ponadto nadmiernie wypadają?

Każdy człowieka ma około 300 tysięcy włosów a każdy z nich żyje około 3 lat i rośnie o około 1cm miesięcznie. Następnie wypada a jego miejsce zajmuje nowy. Na stan naszych włosów wpływ ma wiele czynników. Spośród nich wyróżnić możemy m.in. odpowiedni styl życia oraz prawidłowa dieta. Jeśli naszym włosom brak odpowiednich witamin oraz mikroelementów z pomocą przychodzą różnego rodzaju preparaty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, które dostarczają im potrzebne pierwiastki.


Dlaczego moje włosy są słabe – czyli o przyczynach słabych, kruchych włosów
Menu, które dobrze wpływa na stan naszych włosów bogate jest w cynk, wapń, siarkę, magnez, żelazo, witaminy z grupy B, witaminę H a także nienasycone kwasy tłuszczowe. Dlaczego to tak ważne aby Twoje włosy otrzymywały odpowiednią porcję tychże pierwiastków? Otóż musisz wiedzieć, że na stan Twoich włosów bardzo duży wpływ ma keratyna. A przedstawione wyżej składniki odpowiedzialne są właśnie za jej produkcję.

Złe skutki mogą także spowodować źle dobrane preparaty do pielęgnacji włosów. Chcemy, aby było one piękne i lśniące dlatego kupujemy coraz to droższe i bardziej rekomendowane preparaty, które zamiast im pomóc szkodzą. Pamiętaj, aby dokładnie spłukać szampon z włosów, nie farbuj także ich zbyt często i nie susz bardzo gorącym powietrzem.

Na kruchość oraz słabość włosów wpływ mają także pewne sytuacje w naszym życiu. Zbytni stres, nadmierne tempo życia, ciąża, odchudzanie, nadmierne korzystanie ze słońca lub z solarium. Zapewne nie wiesz, że na stan Twoich włosów wpływają także pory rok. Szczególnie podczas pory wiosennej oraz jesiennej powinnyśmy otoczyć je szczególną opieką.

W jaki sposób kolagen naturalny pomoże w walce z suchymi i kruchymi włosami
Mieszki (czyli innymi słowy cebulki włosowe) to maleńkie zagłębienia w skórze, w których wyrastają włosy. U ich podstaw znajdują się naczynia krwionośne. To właśnie one odpowiedzialne są za odżywienia włosa (składniki odżywcze przedostają się do struktury włosa od korzenia) i umożliwienie mu tym samym prawidłowego wzrostu.

Powszechnie wiadomo, że niemal na całej swej długości włos jest martwy. Dlatego też jeśli chcesz mieć naprawdę piękne, zdrowe oraz lśniące włosy musisz im dostarczyć odpowiednich składników do cebulki włosowej jeszcze w fazie ich wzrostu. Stosując kolagen naturalny Graphite regenerujesz swoje włosy od wewnątrz.

Kolagen naturalny Graphite to nowoczesny preparat, który regeneruje włosy oraz paznokcie. Polecany jest zarówno do codziennej pielęgnacji tych jakże ważnych atrybutów każdej kobiety jak i również do stosowania jako preparat specjalistyczny w zakładach fryzjerskich oraz studiach paznokci.

Preparat ten dzięki zastosowaniu unikatowej formuły kolagenowej (wyłącznie naturalne składniki!!) doskonale rewitalizuje zmęczone oraz rozdwojone włosy. Co ważne dodaje im także blasku oraz objętości. Ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że stają się one bardziej „zdyscyplinowane” przez co znacznie łatwiej się układają.

Kolagen naturalny Graphite ze względu na swoją niesamowitą skuteczność często wykorzystywany jest w profesjonalnych zakładach fryzjerskich.

Dostarcz swoim włosom to co najlepsze!!Zamów Kolagen Naturalny

Neolagen na Facebooku