Kolagen Naturalny Platinum

Zamów Kolagen Naturalny
Kolagen naturalny Platinum polecany jest do pielęgnacji skóry twarzy (w tym także bardzo wrażliwych i delikatnych okolic oczu) oraz dekoltu. Jest to preparat biologicznie aktywny, dzięki temu z łatwością wchodzi on w interakcje z naszym naturalnym ludzkim kolagenem. Pobudza także komórki skóry do produkcji własnego kolagenu czyli innymi słowy zapewnia skórze optymalną dawkę tego jakże ważnego dla każdej kobiety białka.

Wskazania do zastosowania Kolagenu Naturalnego Platinum:
 • Jako preparat, nawilżający, odżywiający oraz regenerujący skórę twarzy oraz dekoltu
 • Po wizycie w solarium
 • Po zabiegach chirurgii plastycznej – przyspiesza proces gojenia blizn
 • Po zabiegach oczyszczających dla cery trądzikowej
 • Po zabiegach rewitalizujących cery dojrzałej – np. lifting twarzy
 • Po różnego rodzaju zabiegach, które sprzyjają zmianą skórnym
 • W okresie nadmiernego narażenia skóry twarzy oraz dekoltu na niesprzyjające warunki np. pstre słońce, wiatr itp.
UWAGA! PREPARAT TEN JEST NIEZWYKLE WYDAJNY!

Na jeden zabieg do twarzy i dekoltu zużywamy nie więcej niż 0,3ml. W związku z powyższym opakowanie 200 ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarczy Ci aż na ok. 12 miesięcy!

W jaki sposób stosować Kolagen naturalny Platinum

Kolagen należy stosować na dokładnie umytą i co ważne wilgotną skórę. Nie należy nakładać go bezpośrednio po użyciu toniku, mleczka itp. ponieważ preparat „zetnie się”. Po zastosowaniu preparatu zaleca się posmarowanie twarzy oraz dekoltu kremem nawilżającym (najlepiej kolagenowym, który doskonale uzupełnia całą kurację), który zniweluje uczucie napięcia skóry.

Przechowywanie:

Kolagen Naturalny przechowywany powinien być w temp. 5-28° C. Tylko ten przedział temperatur zapewnia jego nienaruszoną strukturę białkową.

Zamów Kolagen Naturalny
Aby w naszym sklepie internetowym dowolne produkty kupować jeszcze taniej zapisz się na nasz biuletyn, a otrzymasz dodatkowo 5% rabatu.

Platinum 50 ml
(kuracja 3-miesięczna)
227 zł
tylko 2,52 zł
dziennie
Platinum 100 ml
(kuracja półroczna)
337 zł
tylko 1,87 zł
dziennie
Platinum 200 ml
(kuracja roczna)
477 zł
tylko 1,31 zł
dziennie

To jest HIT cenowy!!!
za 50ml płacisz
jedynie 119 zł!


Zamów Kolagen Naturalny

Preparat ten jest najczystszą formą kolagenu, przeznaczoną przede wszystkim do pielęgnacji skóry twarzy oraz dekoltu. Jego głównym zadaniem jest przywrócenie jej świeżości oraz blasku jak i również spowolnienie procesu starzenia. Dzięki zastosowaniu unikatowej formuły pozyskiwania kolagenu ze skóry ryb słodkowodnych pomaga on w widoczny sposób odbudować włókna kolagenowe a tym samym spłyca istniejące już zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Co ważne kolagen naturalny Platinum nie tuszuje niedoskonałości cery, powodując krótkotrwały efekt poprawienia jej wyglądu ale stosowany regularnie powoduje trwałe odwrócenie niektórych zmian oraz wyraźną poprawę wyglądu skóry, która utrzymuje się na znacznie dłużej niż przypadku tradycyjnych kremów oferowanych na rynku.

Korzyści wynikające z zastosowania Kolagenu naturalnego Platinum:
 • Regeneracja włókien kolagenowych
 • Redukcja tzw. „pajączków”
 • Likwidacja rozszerzonych naczynek
 • Widoczna poprawa owalu twarzy
 • Poprawa gęstości skóry oraz wzrost jej napięcia
 • Spłycienie istniejących zmarszczek
 • Ujędrnienie oraz głęboka odbudowa skóry
 • Rozjaśnienie istniejących przebarwień oraz blizn
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Utrzymanie właściwego nawilżenia skóry przez cały dzień
 • Poprawienie elastyczności skóry
 • Usunięcie zmian skórnych takich jak trądzik różowaty, pospolity itp.
 • Redukcja tzw. „worków pod oczami”
Czy można zatrzymać proces starzenia się skóry?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, który dotyczy każdego z nas. Polega ono na występowaniu szeregu zmian biochemicznych, histologicznych jak i również fizjologicznych w strukturze tkanki skórnej, spowodowanych zarówno czynnikami środowiskowymi jak i genetycznymi.

Za pojawienie się zmarszczek na twarzy będących jednoznaczną oznaką procesu starzenia odpowiedzialne są także inne czynniki taki jak np. praca mięśni twarzy czy też różnego rodzaju zmiany napięcia skóry. Zarówno te czynniki jak i wspomniane wyżej czynniki genetyczne oraz środowiskowe znacznie przyspieszają naturalny proces starzenia się skóry.

Niezależnie od tego co stanowi bezpośrednią przyczynę pochodzenia zmarszczek w procesie ich powstawania biorą udział mechanizmy molekularne powodujące zmiany w strukturze włókiem kolagenowych. Z wiekiem uporządkowana struktura włókien kolagenowych ulega pofałdowaniu, pogrubieniu oraz odkształceniu. Kolagen naturalny Platinum jest nowoczesnym preparatem, który zapobiega destrukcji włókien kolagenowych, przywraca im właściwy kształt a co za tym idzie wyraźnie wygładza skórę twarzy oraz dekoltu. Poprawia także jej jędrność oraz elastyczność. Ma także właściwości silnie rewitalizujące.

Procesu starzenia nie można oczywiście ani zahamować ani tym bardziej odwrócić. Można jednak w wyraźny sposób go spowolnić. Na pewno i Ty zauważyłaś, że niektóre kobiety pomimo zaawansowanego wieku mają gładką, pełną blasku skórę twarzy podczas gdy inne już kilka lat wcześniej wyglądały na znacznie starsze. To najlepszy dowód na to, że na starzenie znaleźliśmy sposób!

Zamów Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Platinum stworzony został na bazie naturalnego kolagenu pozyskanego ze skóry ryb słodkowodnych. Jego ważną zaletą jest wysoka zawartość czystego kolagenu – aż 45%! (standardowe preparaty kolagenowe dostępne na ryku zwykle zawierają od 5 do 9% czystego kolagenu). To właśnie dlatego odznacza się on tak dużą skutecznością działania.

W skład oferowanego preparatu wchodzą:
 • Aqua – woda
 • Collagen – jest białko budulcowe skóry właściwe , którego podstawowym zadaniem jest zatrzymanie wody w skórze.
 • Caprylyl glycol – składnik nawilżający oraz zmiękczający. Biologiczny stabilizator. Wykazuje działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze.
 • Elastin – jest to białko budulcowe skóry właściwej. W przemyśle kosmetycznym stosowany jest jako substancja wiążąca wodę i tym samym pomagająca zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Lactic acid – składnik warstwy hydrolipidowej skóry. Wraz z innymi substancjami endogennymi stanowi kwaśną warstwę ochronną skóry. Jego podstawowym zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry oraz kierowanie procesami rogowacenia naskórka.

Kolagen naturalny Platinum nie zawiera żadnych sztucznych barwników oraz konserwantów! Stworzony został wyłącznie na bazie naturalnych składników dlatego też jest odpowiedni nawet dla cery wrażliwej, skłonnej do występowania podrażnień.

Natura wie co najlepsze!


Neolagen na Facebooku