Składniki linii kosmetycznej

Wszystkie kosmetyki firmy Colway stworzone zostały na bazie kompilacji wyłącznie naturalnych składników! Dzięki temu oferowane przez nas produkty odznaczają się nie tylko wyjątkową skutecznością w przeciwdziałaniu problemom skórnym ale przede wszystkim są one w 100% BEZPIECZNE – nie powodują alergii oraz podrażnień. To szczególnie ważne w przypadku osób w bardzo wrażliwą skórą, które często mają problem z doborem właściwych kosmetyków. W takim przypadku naturalne kosmetyki kolagenowe stanowią idealne rozwiązanie.

Na czym polega innowacyjność kosmetyków Colway

Musisz wiedzieć, że linia kosmetyków Colway to przede wszystkim:
  • Innowacyjna formuła biotechnologiczna
  • Zwiększona skuteczność Kolagenu Naturalnego
  • Wykorzystanie unikalnych odkryć biochemicznych dostępnych w świecie kosmetologii
  • Jakość, nowoczesność oraz całkowite bezpieczeństwo użytkowania
Linia naturalnych kosmetyków kolagenowych to swoisty przełom w kosmetologii. Dzięki wieloletnim badaniom nad właściwościami kolagenu rybiego udało się uzupełnić synergicznie działanie Kolagenu Naturalnego. W swym składzie Colway zawiera wyłącznie unikalne odkrycia biochemiczne dostępne w świecie kosmetologii. Ta innowacyjna formuła biotechnologiczna znacznie zwiększa skuteczność kuracji kolagenowej.

Dostęp do najnowszych komponentów wykorzystywanych obecnie w najbardziej ekskluzywnych kosmetykach na świecie firma Colway zawdzięcza możliwości wymiany barterowej za unikalny liofilizat kolagenu rybiego – suchą masę kolagenową.

Produkty kosmetyczne Colway wspomagają walkę z procesem starzenia się skóry dzięki zawartemu w składzie niespotykanemu w standardowych kosmetykach nasyceniu substancjami aktywnymi.

Seria Colway to triumfalny powrót kolagenu do składu kremów przeciwzmarszczkowych. Koncerny kosmetyczne dysponujące dotąd jedynie kolagenem bydlęcym, odeszły bowiem od tego składnika w obawie przed ryzykiem przenoszenia prionów BSE.

PRZEGLĄD WAŻNIEJSZYCH SKŁADNIKÓW BUDUJĄCYCH UNIKATOWĄ FORMUŁĘ KOLAGENU NATURALNEGO COLWAY

Matrixyl 3000
nazywany czasami w reklamach prokolagenem. Ostatni krzyk światowej biotechnologii białek. Wielki rywal Retinolu. Zawiera matrykiny Pal - GHK i Pal - GQPR, które są nośnikami informacji dotyczącej przebudowy i naprawy skóry. Peptydy te wykazały w badaniach kapitalne działanie synergiczne z białkami kolagenu rybiego. Jedna z najdroższych obecnie substancji w kosmetologii. Zawartość w kremach Colway - 3%.

Gotu - Kola (Centella Asiatica, Fo - Ti - Tieng)
jedna z nielicznych roślin, jakie wdarły się w ostatnich latach do kosmetologii na dłużej niż dwa sezony. W Chinach uznana za zioło długowieczności. Ekstrakt zawiera flawonoidy, witaminy A, C i E, trójterpeny złożone i magnez. Stymuluje wytwarzanie mucyny i kwasu hialuronowego. Dowiedzione działanie synergiczne z fitoestrogenami soi i kolagenem rybim.

Aloes (Aloe vera)
sprawdzone w kosmetyce źródło flawonoidów. Działanie nawilżające i kojące. Cenny dla użytkowniczek stosujących często peeling. W przypadku wyciągów aloesowych bardzo ważne jest pochodzenie surowca z selekcjonowanych upraw.

Noni (Morinda Citrifolia)
na ekstrakcie tej polinezyjskiej rośliny oparto wiele kosmetyków, które odniosły sukces rynkowy. Silny antyoksydant. Leczy wiele dolegliwości skórnych. Wybrana do składu również z uwagi na całkowity brak konfliktu z kolagenem rybim.

Pantenol
prekursor witaminy B5, obecnej we wszystkich żywych tkankach. Doskonała wchłanialność w skórę - nawilża, łagodzi. Do kremów i peelingu Colway dodaliśmy najlepszy z osiągalnych D-Panthenol z laboratoriów francuskich.

Witamina E (Tocopherol)
witamina młodości, najsilniejszy antyoksydant w kosmetologii. Chroni błonę komórek skóry, synergiczna z witaminą C. Występuje w wielu kosmetykach, ale tylko najlepsze biotechnologie pozwalają zamknąć ją w skuteczne nośniki. Obojętna wobec kolagenu rybiego.

Olej z ogórecznika (Borago officinalis)
najlepsze dostępne w kosmetologii źródło kwasu gamma - linolenowego, części witaminy F, w sposób naturalny obecnej w zdrowym naskórku i uodparniającej skórę na alergeny. Bardzo ważna jest tu jakość surowca.

Sojadyna (+fitoestrogeny sojowe)
sterole i fitoestrogeny soi są żelaznym punktem składu najlepszych kremów do skóry dojrzałej. W naturze fitosterole budują warstwę tłuszczową skóry. Po odejściu przemysłu kosmetycznego od kolagenu bydlęcego, próbowano jego brak uzupełniać właśnie proteinami sojowymi.

Mielony koralowiec (Lithothamnium Calcea)
składnik najbardziej ekskluzywnych peelingów. Skutecznie złuszcza powierzchniowy naskórek i odblokowuje pory, jednocześnie nie podrażniając warstwy ziarnistej.


Neolagen na Facebooku