Regulamin sklepu

 1. Zamówienia w sklepie internetowym można składać na stronie internetowej lub listem e-mail na adres: .
 2. Wszystkie cenny w sklepie są cenami brutto. Ceny nie uwzględniają kosztów dostawy.
 3. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenie zamówienia.
 4. Dane podawane podczas rejestracji klienta są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. - tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 5. O otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.
 6. Zamówienia, dla których wybrano płatność przy odbiorze potwierdzane są telefonicznie lub e-mailem w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia. Jeśli uzyskanie potwierdzenia zamówienia nie będzie możliwe w ciągu 2 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.
 7. Termin realizacji zamówienia (przygotowania go do wysyłki) wynosi do 3 dni roboczych.  
 8. Towar dostarczany jest na koszt zamawiającego firmą kurierską lub poprzez Pocztę Polską. Sposób dostarczenia towaru wybiera zamawiający.
 9. Zamawiający rozlicza się za zamówiony towar i koszty przesyłki przy jego odbiorze, dokonując tego bezpośrednio u doręczyciela pocztowego (Poczta Polska, Kurier) , poprzez przedpłatę dokonaną przelewem na konto firmy lub inną formę płatności zawartą na stronie Formy płatności.
 10. W przypadku dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy je uregulować przelewem na rachunek. Na bankowym tytule przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia internetowego. Aby przyspieszyć realizację zamówienia po dokonaniu wpłaty można przesłać e-mailem na adres potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego).
 11. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku bankowym.
 12. W przypadku gdyby przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia należy nie odbierać przesyłki dokonując jednocześnie w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej spisania protokołu reklamacyjnego. W przypadku nie dopełnienia tej formalności sklep internetowy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie transportu.
 13. W przypadku kiedy opakowanie nie posiada widocznych uszkodzeń, a po rozpakowaniu okaże się iż towar jest uszkodzony należy niezwłocznie powiadomić Firmę Kurierską aby skierowała swojego kuriera w celu spisania protokołu oraz dodatkowo powiadomić sprzedawcę. Najlepszym rozwiązaniem jest otworzenie Paczki po uiszczeniu opłaty przy kurierze, w momencie wykrycia uszkodzeń Kurier jest świadkiem i spisuje protokół.
 14. Zakupione w naszym sklepie produkty nie podlegają zamianie ani zwrotowi, chyba że w szczególnych przypadkach prawo stanowi inaczej. W szczególnych przypadkach towar, który nie nosi znamion używania, można w ciągu 10 dni zwrócić sprzedawcy. Towar nie może być uszkodzony lub używany. Powinien być również kompletny. Wówczas nastąpi zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu oraz kosztów dostarczenia go do klienta. Pieniądze zostaną przekazane przekazem pocztowym lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Zwracaną przesyłkę trzeba odesłać do sprzedawcy na własny koszt.
 15. Klient dokonując reklamacji wysyła towar na własny koszt. Koszty wysyłki są zwracane w przypadku uwzględnienia reklamacji.
 16. Nie przyjmujemy zwrotów paczek "za pobraniem".
 17. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 - pod numerem telefonu +48 604 99 86 22.
 18. Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zamieszczone w naszym sklepie stanowią zarejestrowane znaki towarowe i podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku prawo własności przemysłowej (Dz. U. Nr 49 poz. 508 z p. zm.).
 19. Opisy zamieszczone w naszym sklepie mają charakter wyłącznie informacyjny.
 20. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu oraz polityki prywatności dostępnej pod adresem http://www.neolagen.pl/pl/polityka-prywatnosci.
 21. Rejestrując sie w sklepie Neolagen.pl i pozostawiając adres e-mail wrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w postaci promocji, wyprzedaży oraz innych związanych z działalnością sklepu.
 22. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.
 23. Sklep Neolagen.pl prowadzony jest przez DynaSoft PUH Michał Borychowski, NIP: 714-112-73-67 z siedzibą przy ul. Lanciego 10F / 35, 02-792 Warszawa.

 


Neolagen na Facebooku