Witamina C-olway

Zamów Kolagen Naturalny
Sposób użycia:
Suplementacyjnie - zażywać 1 kapsułkę dziennie w porze najbardziej oddalonej od posiłku zawierającego owoce, warzywa lub inne źrodla naturalnej witaminy C. Zalecane jest również rozdzielenie dawki poprzez rozsypanie zawartości kapsułki do spożywanych w ciągu dnia posiłków. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zwiększenie dziennej dawki spożywanego suplementu wymaga konsultacji z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zamów Kolagen Naturalny
Witamina C-olway 99zł
Zalecana porcja spożycia w ciągu dnia zawiera 200mg Witaminy C, co stanowi 250% zalecanego dziennego spożycia.

WItamina C-olway:
  • dostarcza organizmowi naturalnej witaminy C
  • stymuluje proces kalogenogenezy
  • wspomaga układ odpornościowy
  • uszczelnia naczynia krwionośne

Witamina C
- odgrywa ogromną rolę w procesie powstawania kolagenu ustrojowego - białka młodości - głównego składnika tkanki łącznej. Organizm człowieka nie wytwarza w wątrobie witaminy C jej niedobór może powodować w skrajnych przypadkach szkorbut.
Liczne niekorzystne czynniki cywilizacyjne coraz częściej stawiają nas w szeregu osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na tę substancję. Na rynku pod postacią witaminy C dostajemy syntetyzowany najczęściej z dekstrozy kukurydzianej kwas askorbinowy, który jest słabo przyswajalny. Witamina C biooorganiczna C-olway jest całkowicie naturalna i lewoskrętna, wchłania się tak samo jak pozyskiwana z pokarmu.

C-olway jest produktem bezkompromisowym. Zawiera po prostu dwa ekstrakty roślinne i niezbędną ilość substancji przeciwzbrylającej, bez której nie można by było ich zakapsułkować.
Zrezygnowaliśmy z tańszej formy tabletkowania preparatu, gdyż wymuszałoby to dodanie substancji , jakie nie występują obok witaminy C w naturze.
Nasz wybór padł na ekstrakty gryki i gorzkiej pomarańczy także dlatego, że zawierają one relatywnie bardzo dużo witaminy C (do 26 i do 40%). Pozwoliło to skomponować kapsułkę zawierającą wyłącznie witaminę naturalną i bioorganiczną i unikalną w skali europejskiej.


Właściwości:
Gryka - roślina, która od tysięcy lat jest używanana w medycynie wschodniej m.in. do zwalczania nadciśnienia, słabego krążenia, alergii, żylaków, dysfunkcji naczyń krwionośnych a także całego spektrum objawów przedwczesnego starzenia się organizmu. Ziarna gryki zawierają witaminy: B1,B2,P oraz PP a także białko i 8 cennych aminokwasów.
Z gryki kiełkującej ekstrahuje się lewoskrętną witaminę C o najwyższej biodostępności. Ekstrakt z kiełkujących ziaren zawierać może nawet do 26% najbardziej pożądanej przez ustrój lewoskrętnej witaminy C.

Gorzka pomarańcza różni się tym od jadalnych, że jest znacznie bogatsza nie tylko w znakomicie przyswajalną witaminę C, ale również w polifenole, antocyjan i inne silne przeciwutleniacze np.bioflawonoidy takiej jak hesperydyna i narirutina, tiaminy, kwasy roślinne, do tego beta-karoten, prowitaminy, witaminy B1,B2,B6, minerały takie jak: wapń fosfor, żelazo,magnez, sód, selen i potas. Z owoców gorzkiej pomarańczy jest ekstrahowana synefyna, która ma właściwości stymulujące procesy termogenezy i lipozy a także zdolność do obniżania apetytu.
Zamów Kolagen Naturalny
Skład:
Ekstrakt z kiełkująych nasion gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum Moench), ekstrat z owocu pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium L.)

Substancje pomocnicze:
Żelatyna rybia (otulina kapsułki), stearynian magnezu (naturalna substancja przeciw zbrylająca)

1 kapsułka 690 mg (zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia) zawiera:
  • Ekstrakt z kiełkujących nasion gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum Moench) 200mg
  • Ekstrat z owocu pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium L.) 375mg


Preparat NIE zawiera w składzie:

syntetyzowanych form kwasu askorbinowego, askorbinianów mineralnych, cytrynianów, konserwantów spożywczych, barwników substancji aromatyzujących, cukrów, soli, skrobi, drożdży, przenicy, glutenu, soi, zielonego pieprzu, kompleksów izolowanych bioflawonoidów, gliceryny, karmelu, celulozy, lepiszcza, sorbitolu, dodatku proszku z zagęszczonego soku pomarańczowego, sacharyny, sukralozy, fruktozy, gumy guar lub celulozowej, dwutlenku krzemu, związków karboksymetylowych, dekstrozy, ani żadnych surowców modyfikowanch genetycznie.


Neolagen na Facebooku